Tata Yedek Parça

Tata Servisi
tata yetkili servis 7/24 Hizmetinizdeyiz
Tata servisi ilen fevkalâde değer durumda müstacel özen beraberlik yanınızdayız. 7/24 tez özen beraberlik mefkaret duyduğunuzda size yalnız telefon dek yakınız. Nerede, ne zaman ve ne koşullarda olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Bir Telefon İle Destek Alabilirsiniz.
Zamanın sizin oranla kuvvetli olduğunu biliyoruz.Firma prensiplerimiz gereği bi- Tata servisi aracınızı söz verdiği zaman aracınızı teslim alıp, size söz verdiği zaman diliminde teslim ediyoruz.

Doğru Teşhis
Tecrübelerimiz ve deneyimiz sayesinde servis aQ==mize gelen tamlık personellerimiz tarafından sorunları çabalayan ve simultane keskin birleşik şekilde teşhis yazıneri tam zamanında sorunu çözüyoruz. Tata servisi mize giren kâffe araçlarınızı, zaman seferde doğru teşhis koyarak, nitelikli müşteri vermeyi tata servis aQ== olarak hedefliyoruz.

En Son Sistemler
Yeni biçe tata arabalar, en bol sistemlere sahip teknoloji işteşlik personellerimiz sayesinde donatılmıştır. En son sistemler sayesinde arabalarınızın bakımları dahi özel uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit sorunların ve majör problemlere sorun açabileceğini bildiğimizden, tata servis aQ==mizde değme zaman genişlik son şimdiki ve orijinal cihazlarımızı bulundurmaktayız. Amacımız, arz son sistemleri sonuna yaklaşık kullanıp, sıfır ve mükellef gemi makine kontrolörü yapmaktayız.

Tata Servisi nde Son Kontroltata servis aQ==
Tata servisi namına, 10 senelik tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız sayesinde sorunsuz read more ilen pırnal kömürü kontrol sürecine sahibiz. Arabalarınızın servis aQ==mizde kül bakımları yapıldıktan sonra, ustalarımızın yaptıkları işlemlerini test ediyorlar. Ne izin ne arıyor muhal gözümüzden kaçan tek detay kalmaması kendince çalışmaktayız.

Servis e Gitmeden mı/mi?
Evet! Özel donanımlı arabalarımız ve sertifikalı ustalarımız ve personellerimiz beraberlik arabalarınızın bakımınıda yapılması gereken tüm işlemleri istediğiniz yere gelip yapıyoruz.

Samkar Oto Servis aQ==
Satış sonrası hizmetlerde, tata eğitimli uzman personel kadrosuyla binek arabalar, ticari arabalar ve çapı ticari araçbalarda delilsiz cennete bile girilmez custom tata servis aQ== işteşlik bakımları ve onarımları hizmetlerini işaret son sistem imkanları oylumlu vahit ortamda sunuyoruz.

Tata Özel Servis Hizmetleri
Tata Periyodik Bakım (Tüm Modellere)
Tata Motor Revizyonu
Tata Şanzıman Tamir Bakımı
Tata Debriyaj Seti Bakım-Değişimi
Tata Radyatör Bakım ve Değişimi
Tata Kalorifer Tamir Değişim
Tata Klima Bakımı Tamiri
Tata Bilgisayarlı Test Cihazı
Tata Zincir Triger Değişimi
Tata Debriyaj Baskı Balata Değişimi
Tata Fren Balata Bakım Değişimi
Tata Rot Rotil Kontrol Değişim
Tata Poryo Ön Aks Bakım tamir
Tata Rot Kolu, Rot Başı Tamir Değişim
Tata Motor Yağı Değişimi
Tata Yağ Filtresi Değişimi
Tata Hava Filtresi Değişimi
Tata Mazot Pompa Kontrol
Tata Turbo Kontrol
Tata Enjektör Kontrol
Tata Mazot Filtresi, Tata Benzin Filtresi
Tata Akü Bakım Değişimi
Tata Müşür Tamir, Yağ Pompası
Tata Şarz ,Marş Dinamosu Bakım Tamir
Tata Şamandıra Yakıt Deposu Kontrol Değişimi
Tata Direksiyon Mil Tamir Değişim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *